Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Full Film izle
6.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.7 /10 (3)
6.6 IMDB Puanı 2,053 Görüntülenme

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Full Film izle

(2019)

Yönetmen:

Yilmaz Erdogan

Oyuncular:

Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı
Organize İşler 2, Asım Noyan ve çetesinin serüvenlerini mevzu ediyor. Asım Noyan senelerce söylediği palavralar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin tutmayı muvaffak olamadığı Asım Noyan ve çetesi bu defa da “sazan helezoniyi” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Organize İşler filminin devam halkası olan imalin senaryosu ve rejisörlüğü Yılmaz Erdoğan'a ait.

Organize İşler 2, Asım Noyan ve çetesinin serüvenlerini mevzu ediyor. Asım Noyan senelerce söylediği palavralar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin tutmayı muvaffak olamadığı Asım Noyan ve çetesi bu defa da “sazan helezoniyi” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Organize İşler filminin devam halkası olan imalin senaryosu ve rejisörlüğü Yılmaz Erdoğan’a ait. Film yayınlanınca bu yazı altında bulacaksınız. Şimdilik Fragman koyuyoruz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Organize Isler: Sazan Sarmali

  Yayın Tarihi:

  Ocak 2009

  Senaryo:

  Yilmaz Erdogan

  Yapım Şirketi:

  CJ Entertainment Turkey

  Resimler

  "Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Full Film izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap